تفنگ میخکوب

یکی از ابزارهای مهم و بسیار کاربردی در کارهای عمرانی و ساختمان سازی تفنگ میخکوب است. کاربرد این تفنگ، اتصال قطعات به سطوح بتنی است. علت نام‌گذاری این دستگاه به تفنگ، نوع کار کردن آن و پرتاب میخ به سطح مورد نظر است. این دستگاه توانایی پرتاب هرگونه میخ را داشته و در نوعی از این دستگاه، برای استفاده از آن نیازی به مواردی چون برق و شارژ برقی وجود ندارد.‎ این تفنگ‎‎ها به علت داشتن سرعت و دقت بالا، جایگاه بالایی در میان ابزارها پیدا کرده اند.

مزایا و نحوه استفاده از تفنگ میخکوب

یکی از مزایای بسیار مهم تفنگ میخکوب صرفه جویی در زمان است به کمک این وسیله انجام کارها بسیار آسان شده و دیگر لازم نیست ساعت‎ها صرف چکش زدن بر روی میخ‎ها شود. فقط لازم است محفظه تفنگ را از میخ پر کرده، نوک آن را بر قسمت مورد نظر قرار داده و ماشه را فشار دهید.

بهترین تفنگ میخکوب برای خریداری و استفاده

امروزه با گسترش ابزار آلات و انواع دستگاه میخکوب لازم است هر فرد با توجه به نیاز و حرفه تخصصی خود از ابزار مناسب استفاده کند. دستگاه معمولا با اندازه و طول میخ‎هایی که شلیک می‌کنند، همچنین نوع کاربرد آن‎ها، از یکدیگر متمایز می‎شوند.

میخکوب‎ها باتوجه به نوع و کاربرد آن‏‎ها قیمت‌های بسیار متفاوتی دارند به طور کلی قیمت یک دستگاه میخکوب حدودا از 700 هزار تومان آغاز شده و تا 45 میلیون تومان ادامه پیدا می‎کند.

نمایش دادن همه 4 نتیجه

Scroll Up